Folie

Grafika samochodowa

Do grafik samochodowych stosujemy różnego rodzaju folie:

  • wylewaną, charakteryzującą się wysokimi parametrami plastycznymi; folia ta doskonale się rozciąga i dzięki temu pozwala na aplikację w miejscach trudno dostępnych (zagięcia, przetłoczenia, narożniki).
  • okienną (one way vision), która dzięki perforacji umożliwia oglądanie projektu graficznego osobom znajdującym się na zewnątrz pojazdu, natomiast tym znajdującym się we wnętrzu pozwala na oglądanie otoczenia zewnętrznego. W razie potrzeby folie są zabezpieczane odpowiednim laminatem, który chroni wydruki przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi.
  • kolorową ploterową, z której automatycznie są wycinane różne wzory (tekst, logo, itp.). Następnie poszczególne użytki nanosi się na elementy karoserii.
  • strukturalną typu Carbon, wiernie oddającą efekt włókna węglowego. Idealnie nadaje się do zmiany wizerunku pojazdu poprzez oklejenie go w całości lub poszczególnych elementów karoserii.
  • matową wylewaną, która idealnie nadają się do zmiany koloru pojazdu. Folie tego typu są bardzo odporne na zarysowania (bez potrzeby nakładania laminatu).

Nasi graficy przygotują dla Państwa projekt praktycznie na każdy pojazd. Oklejaniem zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którym niestraszne jest oklejanie zarówno standardowych samochodów osobowych, jak i autobusów, naczep, łodzi motorowych, jachtów, itp.

Grafika okienna

Grafiki umieszczane na szybach okiennych dają możliwość identyfikacji firmy (treść informacyjna) jak również dodatkowej reklamy. Do tego rodzaju grafiki stosujemy zarówno zwykłą folię monomeryczną błyszczącą lub przeźroczystą jak i folię "one way vision". Folie te stosowane są z powodzeniem w aplikacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych.

 

przykładowe realizacje