Bannery

Bannery

Bannery są wykonywane z materiałów winylowych typu frontlight. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Zastosowanie frontlightu, to grafika reklamowa na dużych powierzchniach zewnętrznych oraz aplikacje wewnątrz pomieszczeń. Frontlight jest materiałem przeznaczonym do jednostronnego zadruku. Równomiernie oświetlony jest doskonale widoczny po zmroku. Zależnie od sposobu montażu, oferujemy odpowiednie wykończenia: zgrzewanie, wykonanie oczek, tuneli i rękawów. Poszczególne pasy frontlightu mogą być łączone, tworząc powierzchnię kilkuset metrów kwadratowych.

Drukujemy również bannery w wysokiej rozdzielczości na stojaki reklamowe (tzw. pająki, roll-upy lub potykacze). Cieszą się one coraz większą popularnością, a są wykorzystywane najczęściej w reklamie wewnętrznej.

Bannery do podświetleń

Bannery do podświetleń wykonywane są z materiałów winylowych typu backlight. Jest to materiał posiadający właściwości przepuszczające i rozpraszające światło, dlatego jest przeznaczony głównie do reklam podświetlanych. Wydruki na tym materiale charakteryzują się wysokim kontrastem i dużym nasyceniem barw, co szczególnie uwidacznia się właśnie po podświetleniu. Ponadto jest to materiał wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne (wilgoć, promienie słoneczne czy niskie temperatury). Wydruki na tym materiale prezentują się doskonale również w dzień.

Bannery blockout

Ten materiał winylowy posiada czarną "przekładkę" między warstwami zewnętrznymi, która uniemożliwia przenikanie światła przez materiał. Dzięki temu grafika na tym materiale może być drukowana po obu stronach i eksponowana nawet w nasłonecznionych miejscach.

Najważniejsze cechy:

  • zastosowanie do reklam jednostronnych oraz dwustronnych (dwa niezależne wydruki) zewnętrznych i wewnętrznych,
  • wkładka blokująca przenikanie światła,
  • poliestrowa tkanina banerowa,
  • gramatura 790 g/m2,
  • materiał wytrzymały na rozciąganie, odporny na temperaturę oraz na działanie promieni UV.

 

przykładowe realizacje